Yhteystiedot

Into Kustannus Oy
Meritullinkatu 21
00170 HELSINKI
Puh: 040 179 5297
Y-tunnus: 2122332-6

Yleiset tiedustelut: myynti@intokustannus.fi
Arvostelukappaleet: arvostelukappaleet@intokustannus.fi
Sähköpostit: etunimi.sukunimi@intokustannus.fi
Nettikaupan tekninen neuvonta: 045 356 3407 (auki arkisin 9–17)
Käsikirjoitukset (rtf- tai pdf-muodossa): tatu.matilainen@intokustannus.fi

Into sosiaalisessa mediassa:
Facebook
Twitterissä
Instagramissa

KURVIN KIRJA
Hämeentie 48, 00500 HELSINKI
Avoinna: ma–pe 11–18, la 11–15
Puh: 044 741 3381

Lataa Into Kustannuksen logo:
EPS-muodossa
TIFF-muodossa

Myynti ja markkinointi

jaana_airaksinen

Jaana Airaksinen

Kustantaja, toimitusjohtaja
jaana.airaksinen@intokustannus.fi
045 633 4495

Teemu Kiviniemi

Digiviestintä
teemu.kiviniemi@intokustannus.fi
@kiviniemi
into_logo_pun

Elina Sivula

Markkinointiviestintä elina.sivula@intokustannus.fi
mika_ronkko

Mika Rönkkö

Markkinointiviestintä
Päätoimittaja Le Monde diplomatique & Novaja Gazeta.
mika.ronkko@intokustannus.fi
050 436 2170
Vuorotteluvapaalla
sami_koivuniemi

Sami Koivuniemi

Myyntipäällikkö
sami.koivuniemi@intokustannus.fi
Vapaalla 1.2.-31.3.
into_logo_pun

Antti Kurko

Myynti, markkinointi
antti.kurko@intokustannus.fi
040 834 0286
Timo-K-Forss

Timo Kalevi Forss

Tapahtumatuotanto
timo.forss@intokustannus.fi
040 533 2961
jukka_varis

Jukka Varis

Web-kehittäjä, graafikko
jukka.varis@intokustannus.fi
0453563407

Into ostaa markkinointiviestintäpalveluja Rautarouvalta.

riikka

Riikka Kämppi

Markkinointikampanjat
riikka.kamppi@intokustannus.fi

Kirjatuotanto

milla_karppinen

Milla Karppinen

Kustannuspäällikkö. Kauno, käännöskirjat, e-kirjat ja ulkomaiset oikeudet.
milla.karppinen@intokustannus.fi
Äitiyslomalla
tatu_matilainen

Tatu Matilainen

Kustannuspäällikkö. Tieto ja käsikirjoitukset.
tatu.matilainen@intokustannus.fi
040 746 2617
IMG_2851_a

Kukka-Maaria Kortesluoma

Kustannuspäällikkö. Kauno, käännöskirjat, e-kirjat ja ulkomaiset oikeudet.
kukka.kortesluoma@intokustannus.fi
050 366 2358
antti_kukkonen-600x600

Antti Kukkonen

Graafikko (freelancer)
antti.kukkonen@intokustannus.fi
Jaa tämä: