Yhteystiedot

Into Kustannus Oy
Kalevankatu 43
00180 HELSINKI
Y-tunnus: 2122332-6

Laskutus:

Verkkolaskuosoite: TE003721223326
Verkkolaskuoperaattori: Tieto Oyj, välittäjätunnus 00370101138

PDF-muotoiset laskut sähkopostitse: info@f-tili.fi

Osoite paperilaskuille:
Into Kustannus Oy
c/o F-Tili Oy
Vellamonkatu 30 B
00550 HELSINKI

Myyntitiedustelut: myynti@intokustannus.fi, Asiakaspalvelu: 040 179 5297
Arvostelukappaleet: arvostelukappaleet@intokustannus.fi
Käsikirjoitukset (rtf- tai pdf-muodossa): tieto@intokustannus.fi tai kauno@intokustannus.fi
Le Monde diplomatique & Novaja Gazeta: myynti@mondediplo.fi, puh. 040 179 5297

Into sosiaalisessa mediassa:
Facebook
Twitterissä
Instagramissa

Lataa Into Kustannuksen logo:
EPS-muodossa
TIFF-muodossa

Viestintä ja markkinointi

Mika Rönkkö

Viestintä ja markkinointi, kustantaja
mika.ronkko@intokustannus.fi
050 436 2170

Nora Varjama

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
nora.varjama@intokustannus.fi
050 547 6868

Myynti

Sami Koivuniemi

Myyntipäällikkö, kirjakaupat ja kirjastot
sami.koivuniemi@intokustannus.fi
040 584 6932

Emilia Miettinen

Myynnin tuki
emilia.miettinen@intokustannus.fi
044 530 6678

Jaana Airaksinen

Kustantaja, toimitusjohtaja
jaana.airaksinen@intokustannus.fi
045 633 4495

Jukka Varis

Web-kehittäjä
jukka.varis@intokustannus.fi
0453563407

Kirjatuotanto

Tatu Matilainen

Kustannuspäällikkö.
 Tietokirjallisuus, käsikirjoitukset.
tatu.matilainen@intokustannus.fi
040 746 2617

Milla Karppinen

Kustannuspäällikkö.
Kaunokirjallisuus, käsikirjoitukset, e-kirjat. Foreign rights.
milla.karppinen@intokustannus.fi
050 551 3310

Sinulle on kirjoja.