Yhteystiedot

Viestintä ja markkinointi

Josefine Janhonen

Josefine Janhonen

viestinnän asiantuntija
mediayhteydet
josefine.janhonen@intokustannus.fi
044 493 4409
Maria Rossi

Maria Rossi

markkinointipäällikkö
maria.rossi@intokustannus.fi
040 084 6087
(poissa toistaiseksi)

Noora Laine

Noora Laine

graafikko
noora.laine@intokustannus.fi
050 517 8972

Myynti

Kaisa Koskinen

Kaisa Koskinen

myyntitiimin vetäjä
myyntipäällikkö, e- ja äänikirjat
kaisa.koskinen@intokustannus.fi

Toni Herold

Toni Herold

myyntipäällikkö, printtikirjat
toni.herold@intokustannus.fi
040 054 5551

Jukka Varis

Jukka Varis

kehittäjä, laskutus, e-kirjat
jukka.varis@intokustannus.fi
045 356 3407

Kirjat

Satu Laatikainen

Satu Laatikainen

kustantaja
kotimainen kirjallisuus
satu.laatikainen@intokustannus.fi
044 491 5462

Jaana Airaksinen

Jaana Airaksinen

kustantaja
yhteistyö- ja tilauskirjat
jaana.airaksinen@intokustannus.fi
045 633 4495

Laura Kalmukoski

Laura Kalmukoski

kustannustoimittaja, äänikirjatuottaja, foreign rights
laura.kalmukoski@intokustannus.fi
044 493 4907

Tuomas Lojamo

Tuomas Lojamo

kustannustoimittaja
tuomas.lojamo@intokustannus.fi
044 493 6817

Essi Tapaninen

Essi Tapaninen

äänikirjatuottaja
essi.tapaninen@intokustannus.fi
045 678 5904

Arvostelukappaleita voit tilata täyttämällä tämän lomakkeen.

Into Kustannus Oy
Töölönkatu 9 a 1
00100 HELSINKI
Y-tunnus: 2122332-6

Laskutus:

Verkkolaskuosoite: 003721223326
Verkkolaskuoperaattori: Open Text Oy, välittäjätunnus 003708599126

PDF-muotoiset laskut sähkopostitse: fennoa.508346@erin.posti.com

Osoite paperilaskuille:
Into Kustannus Oy
PL 55395
01051 LASKUT

Myyntitiedustelut:

Ensisijaiset yhteydenotot sähköpostilla myynti@intokustannus.fi.

Medialle: Katso yhteystiedot tältä sivulta.
Käsikirjoitukset (rtf- tai pdf-muodossa): Katso lisätietoja tältä sivulta.

Into sosiaalisessa mediassa:

Facebookissa
Twitterissä
Instagramissa
TikTokissa

Lataa Into Kustannuksen logo:
EPS-muodossa
TIFF-muodossa

Lähetä meille viesti alla olevalla lomakkeella

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.